"Tālivalža grava"

Aktīvā atpūta

Atrašanās vieta:
Elkšņu pagasts
Nokļūšana:
Atrodas ceļa Sauka – Elkšņi 5.kilometrā.
Telefons:
29194391 (Rita)

28617336(Santa)

29273457(Rudīte)

29428226(Gita)

E-pasta adrese:
 
Norēķināšanās:
Skaidrā naudā
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Skatīt galeriju

Tālivalža takas garums 630 m, ar 5tiltiņiem un dažādiem atraktīviem elementiem, šeit galvenais baudījums ir dabas skaistums un meža miers. Tā ir dabas taka ar atraktīviem elementiem, ugunskura vietu un lapenīti.

Tālivalža gravas karte

 


Apskatīt Tālivalža Grava lielākā kartē

 

Izveidošanās

Saukas dabas parkā 2005.gada vasarā sadarbībā ar 13 brīvprātīgajiem jauniešiem no 8 Eiropas valstīm tika izveidots jauns tūrisma objekts – 640 m. gara pastaigu taka vienā no Ormaņkalna nogāzēm – Tālivalža gravā. Taka nav aprīkota ar ļoti nopietniem infrastruktūras elementiem, to šobrīd šķērso dažas pārejas vietas un tiltiņi, kā arī ir izveidotas vienkāršas atpūtas vietas ar iespēju sēdēt uz soliņiem vai koka bluķīšiem un dedzināt ugunskuru. Pastaigājoties ir iespējams aplūkot vairākus dižkokus un gluži vienkārši baudīt izvietot vides elementus, kuri dabiski iekļautos ainavā un padarītu šo objektu interesantāku tās apmeklētājiem.

Saukas Dabas Parka Biedrībai ir pieredze darba nometnes organizēšanā, esam gatavi izmitināt, ēdināt un pārvadāt interesentus, kuri būtu gatavi brīvprātīgi strādāt veidojot mūsu Tālivalža gravu arvien skaistāku

 

 

 

Cenas

Skolēniem un pensionāriem 2.00 EUR (1.50 Ls)  

Pārējiem 3.00 EUR (2.00 Ls)
Troses izmantošana nobraucieniem 2.00 EUR (1.50 Ls), tikai uz vecāku un pašu atbildību
Naudas aitiņa, iemet ieejas maksu 2.00 EUR (1.50 Ls), kas atrodas uz informācijas dēļa blakus Mazormaņu mājām, (700 m pirms gravas), ja netiek izmantots gids

 

P.S. pie informācijas dēļa noteikti apstājieties, jo tur ir derīga informācija par vietu, kur atrodieties, un vietu, kurp ejiet –„Tālivalža grava.”