Naktsmītnes un teltsvietas

"Bincāni", lauku mājas

Piedāvājam atpūtu pie Saukas ezera ar iespējām pavadīt brīvdienas visai ģimenei vai draugu pulkam. Daba, ezera miers, iespējas pērties pirtī, laivot, vizināties ar katamarāniem makšķerēt, pastaigāties pa aktivitāšu takām vai izbraukt ar riteni.

"Saukas mācītājmuiža", viesu māja

„Mācītājmuiža” – dānietes Rigmoras vadītā sabiedriskā organizācija, kas atrodas Saukas evanģeliski-luteriskās draudzes mācītājmuižas mācītāja mājā, kas celta ap 1850.gadu.

"Krogs Pie Viktora", māja ciematā

Viesu istabiņas ar WC un dušu. Lielāku svinību laikā palīdzam organizēt viesu izmitināšanu arī citās netālu esošajās naktsmītnēs. Liela pieredze organizētu pasākumu ēdināšanas pakalpojumu nodrošināšanā, tiek veikti arī izbraukuma ēdināšanas sniegšanas pakalpojumi.

"Ielejas", zemnieku saimniecība

Ļoti sakopta un gadiem rūpīgi uzturēta atpūtas vieta pie paša Saukas ezera. Vieta jūsu teltīm vai ari nakšņošanai treilerī, kurā atrodas istabiņas gulēšanai, tualete, duša, kā arī neliela virtuvīte.

"Saukas dzirnavas", atpūtas vieta

Pie dīķa, kurš izveidots 19.gadsimtā,  aizsprostojot Klauces upi, lai darbinātu Saukas ūdensdzirnavas, pavisam nesen ir izveidota jauka atpūtas vieta Saukas dabas parka viesiem. Dīķis ir gulbju ligzdošanas vieta, tur aug baltās un dzeltenās ūdens rozes.

"Zīlāni", telšu vieta

Atpūta pie Saukas ezera.

"Poceri", telšu vieta

Atpūta pie Saukas ezera.

"Ezera Gravāni", atpūtas vieta

Nakšņošana lauku mājiņās un treilerī.

Uz augšu


Pirtis

"Bincāni", pirts

Lauku pirts

"Krogs pie Viktora", pirts

Pirts, sauna, baseins

"Saukas Dzirnavas", pirts

Lauku pirts

"Ezera Gravāni", pirts

Lauku pirts

Uz augšu