Aktīvā atpūta

"Bincāni", lauku mājas

Piedāvājam atpūtu pie Saukas ezera ar iespējām pavadīt brīvdienas visai ģimenei vai draugu pulkam. Daba, ezera miers, iespējas pērties pirtī, laivot, vizināties ar katamarāniem makšķerēt, pastaigāties pa aktivitāšu takām vai izbraukt ar riteni. Lieliska vieta jauku pasākumu rīkošanai grupām, jo īpaši jauniešiem un ģimenēm ar bērniem.

"Tālivalža grava", aktīvā atpūta

Tā ir dabas taka ar atraktīviem elementiem, ugunskura vietu un lapenīti. Takas garums 630 m, ar 5tiltiņiem un dažādiem atraktīviem elementiem, šeit galvenais baudījums ir dabas skaistums un meža miers.

"Saukas Dzirnavas", aktīvā atpūta

Iespēja laivot, makšķerēt, spēlēt sporta spēles, izbraukt ar velosipēdu pa tuvāko apkārtni, nopērties pirtī vai iziet "Krēslas stundas taku". Tējas dzeršana un rūķu našķu baudīšana kopā ar gidu.

„Ezera Gravāni”, aktīvā atpūta

Laivu bāze „Ezera Gravāni” pie Saukas ezera.

Uz augšu


Makšķerēšana

"Saukas ezers"

Ezers atrodas Saukas dabas parkā – aizsargājamā teritorijā, kas bagāta ar kultūrvēsturiskiem, ainaviskiem un arheoloģiskiem objektiem.

Uz augšu


Velomaršruts

Velo maršruts

26 km garš, marķēts velomaršruts, kas ļauj apciemot Saukas dabas parka interesantās apskates vietas un izbaudīt cilvēku un dabas piedāvātos jaukumus.

Uz augšu